A e dini se çfarë është kulloshtra? Përgjigja e Çiljetës shkakton të qeshura në “Ferma VIP”

Pinterest LinkedIn Tumblr +
A e dini se çfarë është kulloshtra? Përgjigja e Çiljetës shkakton të qeshura në “Ferma VIP”

Lindja e dhisë brenda “Ferma VIP” ishte një tjetër pikë diskutimi Primen e kësaj te premteje, ku përgjigjet e  fermerëve shkaktuan të qeshura pafund.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Vizion Plus (@vizionplustv)

Advertisement

Pyetjes së moderatores Fjoralba Ponari se a e dinë fermerët se çfarë është kulloshtra (qumështi i parë pas lindjes), fermerja Çiljeta Xhilaga dha një përgjigje që shkaktoi të qeshura te fermerët e tjerë por edhe në studio.

Pjesë nga biseda:

Fjoralba: Çiljeta a e di se çfarë është kulloshtra?

Advertisement

Çiljeta: Po kulloshtër kam patur dhe unë moj motër kur kam lindur Fernandon.

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2023 Struga.info | Privacy policy