Aktori i Al Pazar bëhet baba për herë të parë/ Zbulon emrin e veçantë të vogëlushes

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Aktori i Al Pazar bëhet baba për herë të parë/ Zbulon emrin e veçantë të vogëlushes

Aktori i Al Pazar, i cili është pjesë edhe e programit satirik Fake Off Ersiljano Xhelollari është bërë baba për herë të parë.

 

Në jetë ka ardhur vajza e tij, të cilën e ka pagëzuar me emrin Ajza.

 

Advertisement

Lajmin e ka bërë të ditur vetë aktori i humorit, përmes një postimi në Insta Story.

 

“Dita e Ajzës”, shkruan akttori krahas fotos së të voglës së tij dhe bashkëshortes.

 

Advertisement

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2024 Struga.info | Privacy policy