“Deri në përqafimet tona të ardhshme”, mesazhi prekës i djalit të Vjosa Berishës pas ndarjes nga jeta

Pinterest LinkedIn Tumblr +
“Deri në përqafimet tona të ardhshme”, mesazhi prekës i djalit të Vjosa Berishës pas ndarjes nga jeta

Padyshim që lajmi mbi ndarjen nga jeta të producentes së njohur Vjosa Berisha ka prekur të gjithë. Artistja humbi jetën nga një sëmundje e rëndë që vuante prej kohësh.

E mes shumë reagimeve ishte dhe mesazhi prekës i të birit, Leka.

Advertisement

“Deri n’përqafimet tona të ardhshme të dua pafundësisht, përjetësisht e përtej, Ota”, ishin fjalët e djalit të saj të bashkangjitura me disa fotografi.

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2022 Struga.info | Privacy policy