Ekskluzive/ Susan Miller sonte te “Vizioni i Pasdites”, horoskopi dhe çfarë thonë yjet për zgjedhjet e 25 Prillit

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Ekskluzive/ Susan Miller sonte te “Vizioni i Pasdites”, horoskopi dhe çfarë thonë yjet për zgjedhjet e 25 Prillit

Për herë të parë në ekranin e një televizioni shqiptar, astrologia me famë botërore Susan Miller, do të jetë ditën e sotme në një intervistë ekskluzive për “Vizioni i Pasdites”.

Një rrëfim pa doreza mbi fillesat e saj, sëmundjen e vështirë që e lidhi me astrologjinë, dhe mbi të gjitha një parashikim surprizues mbi fituesin e zgjedhjeve të 25 Prillit në Shqipëri.

Kush do të jetë fituesi bazuar në shenjën e horoskopit; Edi Rama, Lulzim Basha apo Monika Kryemadhi?!

Por jo vetëm kaq! Për kënaqësinë e shikuesit, Susan Miller do të tregojë parashikimin e vitit 2021 për të gjitha shenjat e zodiakut, dhe mbi të gjitha një parashikim të përgjithshëm mbi vitin 2022. Çfarë na pret në vitin që vjen?!

Advertisement

Na ndiqni sot, ora 17.50 në ekranin e Vizion Plus.

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 Struga.info | Privacy policy