“Ferma VIP”, kush ishin dy fermerët më pak të preferuar për publikun?

Pinterest LinkedIn Tumblr +
“Ferma VIP”, kush ishin dy fermerët më pak të preferuar për publikun?

Në “Ferma VIP” ka qenë i hapur televotimi se kë doni të shpëtoni. Moderatorja Fjoralba Ponari lexoi emrat e dy fermerëve më pak të preferuar.

“Fermerë, përmes televotimit të hapur që prej së hënës mbrema, publiku ka përcaktuar si dy më pak të preferuarit Valerin dhe Buçkon”, lexoi Fjoralba në zarf.

Buçko dhe Valeri do të përballen të dy në sfidë, ku njeri prej tyre do të largohet nga “Ferma VIP”. /vizionplus.tv

Advertisement

 

 

 

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2024 Struga.info | Privacy policy