Horoskopi ditor, zbuloni çfarë kanë rezervuar yjet për ju

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Horoskopi ditor, zbuloni çfarë kanë rezervuar yjet për ju

DASHI (21 Mars – 20 Prill)

 

Ndoshta ju jeni keqinterpretuar ose keqkuptuar. Ndoshta ju është bërë padrejtësi. Por kjo është në të kaluarën tani, dhe ju duhet të përqendroheni në falje në vend të hakmarrjes, duke treguar kështu se si jeni vërtet superior ndaj të tjerëVE. Sjellja juaj madhështore nuk do të harrohet.

 

Advertisement

DEMI (21 Prill – 21 Maj)

 

Një gjë që Jupiteri po ju mëson është se duhet të prisni më shumë nga vetja në punë dhe në përmbushjen e ambicieve tuaja të kësaj bote. Mos prisni që gjithçka të jetë e lehtë në asnjë detyrë rutinë ose praktike, por vendosni të shtriheni dhe të fitoni aftësi të reja.

 

Advertisement

 

BINJAKËT (22 maj – 21 qershor)

 

Nëse jeni të fiksuar pas së shkuarës, meritoni një përkëdhelje, sepse kjo tregon se jeni shumë në harmoni me yjet tuaj. Çështja është se biznesi i papërfunduar, përfshirë çdo në marrëdhënie, duhet të lidhet përpara se të përballeni me të ardhmen.

Advertisement

 

GAFORRJA (22 qershor – 23 korrik)

 

Ju mund të zbuloni se paratë e bëjnë botën të rrotullohet. Një e vërtetë e thjeshtë, por gjithsesi e thellë. Fakti është se nëse dëshironi të realizoni disa nga ëndrrat tuaja, do t’ju duhet të paguani rrugën tuaj. Ju gjithashtu mund të duhet të paguani për dikë tjetër!

Advertisement

 

LUANI (24 korrik – 23 gusht)

 

Nëse ende dëshironi të shprehni mendimet dhe ankesat tuaja, ky është një moment relativisht i sigurt për ta bërë këtë. Disa presione planetare janë mjaft të vogla, kështu që rreziku i reagimit të tepërt të të tjerëve është i vogël. Ki parasysh, nuk mund të marrësh asgjë apo askënd si të mirëqenë.

Advertisement

 

VIRGJËRESHA (24 gusht – 23 shtator)

 

Gjatë ditëve në vijim do t’ju paraqiten shumë mundësi për të përmirësuar marrëdhëniet me fëmijët dhe anëtarët më të vegjël të familjes. Sigurohuni t’i kapni kur të vijnë, përndryshe do të përfundoni në një hall të vërtetë. Një fjalë e mirë tani do të largojë të gjitha llojet e telasheve më vonë.

Advertisement

 

 

PESHORJA (24 Shtator – 23 Tetor)

 

Advertisement

Të gjithë ata njerëz që dikur besonin se ju ishit shumë të pasigurt për të ndryshuar drejtimin, së shpejti do të provohen shumë gabim. Që tani, dhe gjatë dhjetë javëve të ardhshme, cilësia juaj më e rëndësishme do të jetë besimi në veten tuaj. Ju madje mund të frymëzoni besimin e të tjerëve në talentet tuaja.

 

AKREPI (24 tetor – 22 nëntor)

 

Advertisement

Nëse po mallkoni veten se keni marrë vendimin e gabuar, mos e humbni shpresën. Shumë shpejt, ndoshta edhe javën e ardhshme, gjithçka do të jetë sërish e hapur dhe do të keni mundësinë të ndryshoni mendje. Megjithatë, sigurohuni që të mos zhgënjeni dikë.

 

SHIGJETARI (23 Nëntor – 22 Dhjetor)

 

Advertisement

Gjithçka që keni përjetuar apo zbuluar javët e fundit, tani po vihet sërish në mikroskop. Nëse dëshironi të prishni ndonjë marrëveshje, mund ta bëni këtë tani, por merrni parasysh ndjenjat e të tjerëve. Ju pa dyshim do të respektoni gjithashtu një besim – dhe duhet të qëndroni pas një sekreti.

 

BRICJAPI (23 dhjetor – 20 janar)

 

Advertisement

Ju ende duhet të mësoni se si t’i përdorni më mirë asetet tuaja dhe të mos lejoni që emocionet të turbullojnë vizionin tuaj. Thënë kështu, prania e ndjeshme e Venusit në tabelën tuaj do të thotë që nuk mund të jeni kurrë plotësisht të lirë nga ndjenjat tuaja. Në fakt, mund të jeni gati të përjetoni një valë nostalgjie.

 

UJORI (21 janar – 19 shkurt)

 

Advertisement

Së shpejti do të jeni në gjendje të relaksoni përpjekjet tuaja dhe të vlerësoni të gjitha të mirat e jetës. Edhe pse mund t’ju duhet të përballeni me pyetje të sikletshme për herë të dytë, duhet ta bëni këtë me besim në pozicionin tuaj. Nuk ka asgjë për të përfituar nga injorimi i fakteve thelbësore.

PESHQIT (20 shkurt – 20 mars)

 

Është padyshim një ditë për të lidhur majat e lira dhe për t’u siguruar që të hyni nesër me sa më pak punë të papërfunduara. Mund të pranoni ftesa shoqërore edhe nëse keni dyshime, por mos hezitoni të kërkoni siguri nëse keni nevojë për të.

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2024 Struga.info | Privacy policy