Horoskopi për ditën e enjte, 28 korrik 2022

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Dashi

Yjet e mirë janë pozicionuar në anën tuaj dhe kjo do të thotë se nuk do t’ju mungojë mbështetja qiellore gjatë ditës së nesërme. Por nuk mjafton të prisni që gjithçka t’ju vijë nga qielli.

Demi

Advertisement

Me Merkurin dhe Afërditën në sintoni të plotë do të keni një mundësi më shumë që në raportet ndërpersonale të riktheni harmoninë. Mos lini pas dore një punë tashmë të filluar.

Binjakët

Pozicioni i favorshëm i yjeve për ju do të plotësohet me hyrjen e Afërditës në shenjë, e cila do të ndikojë shumë pozitvisht në sektorin më delikat. Atë të dashurisë.

Advertisement

Gaforrja

Në përgjithësi ndjeheni disi të demotivuar, ndoshta pas një dite jo edhe aq të mirë, por mos u ligështoni, sepse energjitë e duhura do t’jua sjellë Marsi i zjarrtë në shenjë. Mirë shëndeti.

Advertisement

Luani

Dita e nesërme pritet të jetë përgjithësisht e mirë, ndonëse Marsi mund t’jua errësojë disi qiellin. Sidoqoftë, situata është e volitshme për të ndërmarrë iniciativa edhe në planin sentimental.

Virgjëresha

Advertisement

Përgatituni për një ditë shumë intensive, pasi Merkuri në shenjë stimulon pikërisht aspektin e punës, ndërkohë që humori juaj do të jetë alternativ, për shkak të Hënës tekanjoze.

Peshorja

Edhe pse mund t’ju duket se nuk do të arrini atë që mendoni, mos u tërhiqni, sepse pikërisht në finish nuk do t’ju mungojë mbështetja e yjeve. Raporte të tendosura me partnerin.

Advertisement

Akrepi

Jeni dhe do të vazhdoni të jeni shumë të nxituar edhe këtë periudhë, për arsye se keni Marsin marramendës mbi kokë. Evitoni zgjidhjet drastike në një çështje të koklavitur me partnerin.

Advertisement

Shigjetari

Në pritje të hyrjes së Merkurit në shenjë, më mirë të prisni dhe të reflektoni sa të merrni vendime për të cilat shumë shpejt mund të pendoheni. Merruni më shumë me problemet vetiake.

Bricjapi

Advertisement

Kuadri yjor është i favorshëm, sidomos në pjesën e dytë të ditës, por duhet të tregoheni më aktivë në mënyrë që të arrini maksimumin. Mund t’ju vijë një propozim i ri.

Ujori

Një përshpejtim i menjëhershëm i ritmeve tuaja mund t’ju zërë disi në kundërkohë, por do të jetë shumë i dobishëm sepse do të konkludoni një punë. Interesante fusha sentimentale.

Advertisement

Peshqit

Edhe pse do të jeni shumë të impenjuar dhe ndoshta më shumë se në një drejtim, fusha më interesante për ju nesër mbetet ajo e dashurisë, për shkak të një Afërdite shumë pozitive.

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2022 Struga.info | Privacy policy