“Kam vendosur të heq dorë nga gara”/ Albano merr vendimin e papritur, shokon fermerët! Ç’do të ndodhë me fermerin?

Pinterest LinkedIn Tumblr +
“Kam vendosur të heq dorë nga gara”/ Albano merr vendimin e papritur, shokon fermerët! Ç’do të ndodhë me fermerin?

Albano Bogdo shprehu dëshirën për t’u larguar nga “Ferma VIP”. Spektaklin e sotëm, ai u shpreh se do të ndërprerë rrugëtimin e tij.

Ky vendim erdhi papritur nga fermeri. Pas kërkesës së opinionistëve dhe moderatores Fjoralba Ponari për të marrë një vendim ditën e nesërme, Albano pranoi. Presim ditën e nesërme nëse Albano do të largohet nga ferma apo jo.

“Unë mendoj që kam dhënë maksimumin tim, kam dhënë shpirtin, po kam vendosur të heq dorë nga gara. Kaq ishte ferma për mua. Nuk mundem më, nuk kam ça jap më”, tha  më herët Albano. /vizionplus.tv

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2024 Struga.info | Privacy policy