Këto femra të horoskopit kanë fatin më të keq me meshkujt

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Këto femra të horoskopit kanë fatin më të keq me meshkujt

Gruaja Akrep

Arsyeja është e thjeshtë: nuk jeni të prirur për romancë. Për ju, dashuria është një përzierje e çiftëzimit absolut dhe një lufte të mirë. Shkoni gjeni një burrë me këto specifika.

Gruaja Ujor

Ju përpiqeni të shihni të mirën te mashkulli përballë dhe vazhdimisht gjeni sjellje që ju zhgënjen. Ju dëshironi shumë të besoni në dashuri, por logjika dhe shenjat nuk ju lejojnë. Ju mendoni se po jepni më të mirën tuaj, por ndonjëherë, pranojeni se jeni gabim.

Advertisement

Gruaja Dem

Gruaja që jep shumë, merr pak. Nëse ka një gjë që e karakterizon këtë femër, është zgjedhshmëria dhe edhe pse bën më të mirën, zakonisht përfundon me partnerë që nuk kënaqet shumë.

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2023 Struga.info | Privacy policy