“Kujdes, ruani qetësinë!” Horoskopi ditor për këtë të shtunë, 30 mars 2024

Pinterest LinkedIn Tumblr +
“Kujdes, ruani qetësinë!” Horoskopi ditor për këtë të shtunë, 30 mars 2024

Dashi

Të shtunën për fundjavën do të jetë më mirë të mbani nervat larg. Matni fjalët para se të thoni diçka të gabuar. Nëse ka një projekt për të realizuar, është koha e duhur për të provuar të arrini qëllimet. Ju keni vendosur për veten tuaj.

Demi

Të shtunën gjatë fundjavës më në fund do të ketë një rikuperim të qartë në nivel fizik. Duhet të keni durim dhe maturi në punë për të arritur suksesin që keni aspiruar prej kohësh.

Advertisement

Binjakët

Të shtunën do jeni mjaft nën presion për shkak të angazhimeve të shumta e të shumta në punë. Fundjava që nis së shpejti mund të jetë e rëndësishme nga pikëpamja e punës.

Gaforrja

Të shtunën kjo fundjavë në fund të marsit do të jetë e mbushur me takime pune për shumë prej jush. Përsa i përket ndjenjave, kjo nuk është një periudhë e lumtur, por prisni me besim.

Advertisement

Luani

Të shtunën, dita e juaja mund të jetë një fundjavë e rëndësishme për ndjenjat, veçanërisht për gratë që janë në kërkim të dashurisë. E rëndësishme dhe e qëndrueshme.

Virgjëresha

Kjo e shtunja pas disa ditësh vështirësie jeni në një rikuperim të qartë, të paktën nga pikëpamja fizike. Ky është kuadri i përsosur për të sfiduar plotësisht veten.

Advertisement

Peshorja

Të shtunën përsa i përket ndjenjave, situata është mjaft e qetë. Në punë, gjatë orëve të ardhshme të kësaj fundjave të muajit mars, mund të keni mundësi të rëndësishme për rritje profesionale.

Akrepi

Të shtunën Urani është në opozitë nga cila ditë, por jo gjithçka do të shkojë keq gjatë orëve në vijim. Disa prej jush mund ta përdorin këtë periudhë për të ndryshuar punë.

Advertisement

Shigjetari

Të shtunën do jeni shumë gjaknxehtë, përpiquni të qëndroni të qetë. Këshilla është të qëndroni të qetë dhe të veproni me qetësi, duke menduar me kujdes se çfarë të bëni.

Bricjapi

Të shtunën ju jeni një person që i merrni shumë seriozisht marrëdhëniet personale, njerëzore dhe sentimentale. Veçanërisht në dashuri jeni gjithmonë shumë të vendosur dhe të dhe gjithmonë përpiqeni të kënaqni kërkesat e partnerit tuaj.

Advertisement

Ujori

Të shtunën është koha për të çuar përpara njohuritë e bëra javët e fundit. Mund të krijoni një marrëdhënie të re që do t’ju ndihmojë të rriteni në një nivel sentimental.

Peshqit

Të shtunën Marsi, Venusi dhe Urani kanë hyrë në shenjën tuaj që do të thotë se mund të bëni njohje që do t’ju ndryshojnë jetën ose do t’i japin vlerë të re marrëdhënieve që janë të rëndësishme për ju.

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2023 Struga.info | Privacy policy