“Kur do e ritakoj shpirtin tim binjak?” Meri Gjini i përgjigjet djalit nga Lezha

Pinterest LinkedIn Tumblr +
“Kur do e ritakoj shpirtin tim binjak?” Meri Gjini i përgjigjet djalit nga Lezha

Meri Gjini iu është përgjigjur pyetjeve si çdo të enjte në emisionin “7pa5”.

Moderatorët Alma Çelaj dhe Syrjan Rahova lexuan pyetjet që ndjekësit kanë bërë në rrjetet sociale, teksa një prej tyre kishte të bënte me ritakimin e shpirtit binjak.

Pyetje: Kur është dita më e mirë për të ritakuar shpirtin tim binjak? Unë kam lindur në 22 gusht, 1989 në Lezhë, ndërkohë që ajo ka lindur në 19 gusht në 1996.

Meri Gjini: Ka planet e tij dhe jam e sigurt që nga data 2 deri në datën 25 të prillit që vjen ka një tendencë shumë të fortë të përplasen dhe të ritakohen. Duket se nuk janë vënë pikat mbi “i” dhe ka kohë për ta diskutuar nëse duan t’i japin drejtim tjetër. /vizionplus.tv

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2023 Struga.info | Privacy policy