Marsi hyn në Ujor, këto 3 shenja Horoskopi përballen me konflikte e trazira

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Marsi hyn në Ujor, këto 3 shenja Horoskopi përballen me konflikte e trazira

Më 13 shkurt, Marsi, planeti i dëshirës dhe veprimit, hyn në Ujor dhe do të qëndrojë atje deri në mes të marsit. Kur Marsi endet në shenjën e Ujorit, solidariteti dhe nevoja jonë për të ndihmuar të tjerët rritet, ndërkohë që mbizotëron një nxitje për të sfiduar autoritetin dhe për të mbrojtur të drejtën kolektive.

Cilat shenja preken më shumë:

Dashi
Ujori simbolizon njerëzimin, qëllimet dhe miqtë. Mund të keni eksperienca intensive në këto fusha gjatë kësaj periudhe. Kushtojini vëmendje marrëdhënieve me familjen dhe prindërit tuaj, pasi gjatë këtij kalimi ato testohen. Do të vini në dyshim parimet që keni marrë deri tani dhe mund të ketë konflikte, por do të kuptoni shumë për veten tuaj.

Akrepi
Marsi është sundimtari juaj dhe ky aspekt ju prek fort. Në këtë periudhë mund të keqkuptoni edhe gjënë më të vogël dhe të ndjeni xhelozi të fortë, të cilën nuk mund ta përmbaheni. Ju duhet të mbani mend se ajo që njerëzit e tjerë kanë ose bëjnë nuk reflekton për ju, ndaj lini mënjanë thashethemet sepse nuk do t’ju sjellë asgjë. Ky aspekt mund të sjellë mundësi nëse dëboni elementët tuaj negativë dhe toksikë. Vetëm mendoni kur ndiheni më mirë: kur jeni të qetë me njerëzit tuaj apo jo?

Advertisement

Ujori
Kohët e fundit energjia në shenjën tuaj ka qenë shpërthyese, me këtë aspekt të veçantë që nuk ju lë pa ndikuar. Energjia e Marsit ju jep shtytjen që ju nevojitet për të zbatuar shumë nga planet tuaja. Është koha për të ndërmarrë veprime, megjithëse kini kujdes nga lojërat e pushtetit dhe sekretet. Shmangni tensionet dhe bisedat e vështira në mënyrë që gjithçka të rrjedhë pa probleme.

/vizionplus.tv

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2023 Struga.info | Privacy policy