Ministrja e kabinetit “Rama 3” bëhet nënë për herë të parë/ Zbulon gjininë dhe emrin e foshnjës

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Ministrja e kabinetit qeveritar “Rama 3” Edona Bilali është bërë nënë për herë të parë.

 

Ka qenë vetë, ish drejtuesja e qarkut Shkodër ajo që ka ndarë lajmin, ku përmes një postimi në rrjetin social ka zbuluar se ka sjellë në jetë një djalë, të cilin e ka pagëzuar me emrin Eden.

 

Advertisement

“Sot bota mori një dimension tjetër. Eden na e plotësoi familjen. Faleminderit të gjithëve për urimet”, ka shkruar ministrja krahas fotos.

 

 

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2022 Struga.info | Privacy policy