Moti, e hënë 22 shkurt 2021

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Moti parashikohet të jetë kryesisht i kthjellët në të gjithë territorin.

Edhe pse nga orët e mesnatës deri në orët e mëngjesit të ditës së shtunë reshjet e dëborës me intensitet të ulët do të jenë prezente përgjatë relieveve malore në Verilindje dhe Juglindje, gjatë ditës do të mbizotërojë mot kryesisht i kthjellët në të gjithë territorin.

Era do të jetë nga kuadrati i Veriut me shpejtësi mesatare deri në 10m/sek.

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 Struga.info | Privacy policy