Moti për ditën e hënë, 26 prill 2021

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Moti parashikohet i kthjellët me vranësira kalimtare në mesditë .

Në orët e para të mëngjesit do të ketë prani të mjegullinës përgjatë luginave të lumenjve.

Era do të fryjë me drejtim Juglindje – Jugperëndim e lehtë dhe shpejtësi 1-8 m/s.

Valëzimi në dete parashikohet i forcës 1-2 ballë.

Advertisement

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 Struga.info | Privacy policy