Njihuni me shenjat më toksike të horoskopit

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Njihuni me shenjat më toksike të horoskopit

Akrepi

Akrepat shpesh marrin një reputacion të keq për të qenë gjykues dhe të ftohtë. E sunduar nga Marsi – planeti i agresionit – kjo shenjë uji nuk ka frikë të jetë e pakëndshme. Ata e shikojnë jetën me një mentalitet cinik, gjysmë bosh, i zakonshëm tek Akrepat. Ata shpesh mund të ankohen, të përkeqësojnë gjendjen shpirtërore dhe të rrëzojnë të tjerët me qëndrimin e tyre disfatist. Megjithatë, nuk mjafton që Akrepat të shohin negativin në një situatë. Ata mund të kërkojnë të meta në planet ose idetë e një personi tjetër në një përpjekje për t’i shtyrë ata në një debat.

Ujori

Advertisement

Ujori njihet si rebeli i horoskopit. I sunduar nga Urani, Ujori nuk shqetësohet për t’u bërë përshtypje njerëzve përreth tyre. Në fakt, ata duket se gjejnë gëzim në shkundjen e situatave sociale për të fituar epërsinë. Ata pëlqejnë të flasin për të tjerët, t’i vënë njerëzit në vend dhe të jenë luftarak. Ujori e di se ata janë të zgjuar dhe do të bëjnë gjithçka në fuqinë e tyre për t’u siguruar që edhe ju ta dini këtë.

Gaforrja

Gaforret njihen për personalitetin e tyre të ndjeshëm dhe emocional. Kjo i bën ata miq të shkëlqyer nëse jeni në anën e tyre të mirë. Megjithatë, ka një anë më të errët të tyre që ata e mbajnë të fshehur nën sipërfaqe. Ndërsa shenjat e tjera përballen drejtpërdrejt me problemet e tyre, Gaforret priren të shprehen me sjellje të humorit, të zemëruar dhe mjaft agresivë. Dhe nëse mendoni se mund t’i thërrisni ata, mendoni përsëri. Një fije e zakonshme në mesin e Gaforres është tendenca për të luajtur viktimën sado që të kenë mundësi.

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2022 Struga.info | Privacy policy