Rihanna shtatëzënë për herë të dytë, pamjet bëjnë ‘xhiron e botës’

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Rihanna shtatëzënë për herë të dytë, pamjet bëjnë ‘xhiron e botës’

Këngëtarja me famë botërore, Rihanna ka konfirmuar për fansat lajmin e pritjes së ëmbël për herë të dytë.

 

 

Rihanna u shfaq të dielën në  festivalin e përvitshëm të Super Boël ku që në nisje zbuloi barkun e rrumbullakosur duke i lënë të gjithë me gojë hapur.

Advertisement

 

 

Shtatëzënia vjen 9 muaj pasi këngëtarja solli në jetë fëmijën e saj të parë.

 

Advertisement

 

Që prej mbrëmjes së djeshme rrjeti ‘po zien’ dhe pamjet e koncertit po bëjnë xhiron e botës.

 

 

Advertisement

Disa prej fansave e kaë mirëpritur lajmin e këngëtares ndërsa të tjerë janë trishtuar për faktin se një shtatëzëni e dytë do të thotë disa vite të tjera pritje për albumin e ri të Rihannës.

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2024 Struga.info | Privacy policy