Si të fitoni me një lëvizje atë që ju pëlqen? Ju a tregon shenja e tyre e Horoskopit

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Si të fitoni me një lëvizje atë që ju pëlqen? Ju a tregon shenja e tyre e Horoskopit

Një lëvizje e vetme mund të mos sigurojë jetëgjatësi në lidhje, megjithatë mund të jetë fillimi i një romance, të shkurtër apo të gjatë. Pra, le të themi se njihni dikë që ju pëlqen, por nuk dini si t’i afroheni. Ose që po kërkoni një mënyrë për të kaluar marrëdhënien tuaj me të nga miqësore në diçka më shumë. Pozicioni i saj në zodiak mund t’ju japë ide.

Dashi: I pasionuar dhe optimist, vlerëson veçanërisht njerëzit që e bëjnë të qeshë. Kjo është arsyeja pse nuk ka gjest më romantik sesa një shaka vërtet e zgjuar.

Demi: Ai është i famshëm për dashurinë e tij për jetën e mirë, ndaj gjithçka që duhet të bëni është ta ftoni për darkë në një restorant të zgjedhur me kujdes – i shoqëruar idealisht nga një shëtitje romantike.

Binjakët: Edhe nëse ndiheni të padukshëm në sytë e tij, patjetër do të arrini të tërhiqni vëmendjen e tij nëse i bëni një pyetje të papritur, e cila do t’i japë mundësinë të shprehet lirshëm, përtej klisheve.

Advertisement

Gaforrja: Te partneri i tij ai kërkon besim dhe siguri, ndaj sigurohuni që t’i afroheni me besim te vetja dhe gjithçka tjetër do të pasojë pa mundim.

Luani: Gëzon të qenit në qendër të vëmendjes dhe nuk do të vlerësojë asgjë më shumë se lëvdata për nivelin e punës dhe vlerës.

Virgjëresha: Asgjë nuk e lëviz më shumë se ndershmëria dhe mirësia, pasaporta më e sigurt për zemrën e një Virgjëreshë.

Peshorja: Ai mund të jetë përgjithësisht i shoqërueshëm, por tërhiqet nga gjërat e pazakonta dhe të çuditshme, kështu që nëse e njihni veten në to, ndjehuni të lirë të shpreheni.

Advertisement

Akrepi: Thellësisht emocional dhe pasionant, edhe nëse nuk e tregon, ai kërkon njerëz që e duan ndershmërinë dhe aventurën.

Shigjetari: Atij i pëlqen të jetë rreth njerëzve interesantë dhe pasionantë me të cilët mund të bëjë biseda emocionuese më shumë se çdo gjë tjetër, ndaj mos kini frikë të hapni zemrën dhe mendjen tuaj dhe të ndani interesat tuaja.

Bricjapi: I urren “të folurit e vogël”, por mund të zhytet për orë të tëra në biseda për gjëra që ai i konsideron thelbësore. Pra, nëse doni të afroheni me një Bricjap, është mirë të shmangni komentet për motin.

Ujori: Atij i pëlqen vetmia, por jo vetmia! Kompleks. Kështu që një mënyrë për t’iu afruar është ta bëni atë të ndiejë se ju vërtet e kuptoni dhe kujdeseni për të.

Advertisement

Peshqit: I ndjeshëm dhe instinktiv, për të nuk ka shumë rëndësi se çfarë i thoni me fjalë, por me gjuhën e trupit: me shikimin dhe lëvizjet tuaja.

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2024 Struga.info | Privacy policy