Sipas shenjës së Horoskopit, çfarë dhurate t’i bëni partnerit për Shën Valentin

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Sipas shenjës së Horoskopit, çfarë dhurate t’i bëni partnerit për Shën Valentin

Pak ditë na ndajnë nga dita e të dashuruarve dhe personat që janë në marrëdhënie dashurie janë angazhuar me zgjedhjen e dhuratës perfekte për personin e zemrës.

Por nëse nuk e keni gjetur ende, po ju ndihmojnë me sugjerime që i përshtaten partnerit/es tuaj sipas shenjës së Horoskopit:

Dashi

Dashi pëlqen sportin dhe nuk do të ketë dhuratë më të mirë për të sesa bileta për të parë nga afër ekipin e tij të preferuar.

Advertisement

Demi

Demi pëlqen luksin dhe kështu do ta dojë dhe do ta vlerësojë shumë këmishën e shtrenjtë që do t’i bëni dhuratë.

Binjakët

Binjakët pëlqejnë të udhëtojnë, kështu që një udhëtim për fundjavë nuk do të ishte keq.

Advertisement

Gaforrja

Gaforreve u pëlqen të qendrojnë në shtëpi, do e vlerësojnë shumë nëse i gatuani diçka të veçantë.

Luani

Luanit i pëlqejnë udhëtimet dhe i mungon shumë! Rezervoni biletat, keni për ta parë sa shumë do të surprizohen.

Advertisement

Virgjëresha

Virgjëresha ka pikë të dobët jetesën e shëndetshme dhe do t’i pëlqente nëse do t’i jepnit një pajisje që do ta ndihmojë të qëndrojë i shëndetshëm.

Peshorja

Dhurojini një kafshë shtëpiake, do gëzohen jashtë mase.

Advertisement

Akrepi

Akrepët e dashurojnë teknologjinë, kështu që një pajisje elektronike do t’i gëzonte jashtë mase.

Shigjetari

Shigjetarët “vdesin” për pak aventurë, kështu që mendoni opsionin e një “ekskursioni” në mal.

Advertisement

Bricjapi

Një libër do ishte zgjidhja ideale për një bricjap.

Ujori

Ujori është një shenjë shoqërore dhe i pëlqen të jetë në ambiente me shumë njerëz.

Advertisement

Peshqit

Peshqit e duan muzikën. Kështu që ju mund t’i jepni atij bileta për një koncert.

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2023 Struga.info | Privacy policy