Stresi: Ëndrra ime është të jem njeriu më i afërt i Sali Berishës, do ta ruaja si babain tim

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Stresi: Ëndrra ime është të jem njeriu më i afërt i Sali Berishës, do ta ruaja si babain tim

Reperi Arkimed Lusha ose i njohur ndryshe si Stresi nuk nguron të shpreh simpatinë që ka për kryedemokratin Sali Berisha.

Së fundmi ai ka zhvilluar një bisedë në Instagram me ndjekësit e tij në rrjetet sociale, ku njëri e ka pyetur “cila është ëndrra jote e fëmijërisë”.

Advertisement

“Të isha njeriu më i afërt dhe më i besuari i Sali Berishës si baba im dhe kur isha fëmijë. Kështu, i thoja nënës time dua të bëhen si babai me ruajtur Berishën. Isha i vogël në klasë të parë.”– shkruan Stresi.

Stresi prej vitesh është simpatizant i flaktë i Berishës, duke marrë parasysh edhe lidhjen e babait të tij, Sali Lusha me kreun e Partisë Demorkatike.

Advertisement

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2022 Struga.info | Privacy policy