Tre shenjat më kokëforta të Horoskopit

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Tre shenjat më kokëforta të Horoskopit

Sipas astrologjisë, janë disa shenja që konkurrojnë për titullin e shenjës më kokëfortë. Ju definitivisht nuk dëshironi të shihni 3 shenjat e mëposhtme të zemërohen sepse mund të jenë më keq se ç’mund ta mendoni.

 

Demi

 

Advertisement

Demi është me të vërtetë lloji më i keq i personit kokëfortë. Nuk mund ta trajtosh me logjikë kur këmbëngul për diçka sepse nuk e ka duke e bindur veten se e ka gabim. Në fakt, ai do të bëjë gjithçka për të këmbëngulur se e keni gabim, sepse mundet. Demi janë kaq kokëfortë sa mund t’ju dëgjojnë dhe të pajtohen me çdo gjë që thoni dhe më pas të kthehen për të bërë gjërat e tyre.

 

Dashi

 

Advertisement

Dashi është më kokëfortë dhe më i ngurtë se një mur me tulla. Dashi është mësuar t’i bëjë gjërat në mënyrën e tij gjithsesi, saqë kur dikush përpiqet ta sfidojë, Dashi i tregon se sa kokëfortë mund të jetë. Nëse ai dëshiron të blejë diçka të shtrenjtë që është jashtë buxhetit të tij, ai do ta bëjë këtë dhe nuk do të dëgjojë askënd.

 

Ujori

 

Advertisement

Përpjekja për ta bërë Ujorin të mos jetë kokëfortë është si të përpiqesh të lëvizësh një mur betoni sepse është në rrugën tënde. Me fjalë të tjera: Jo, nuk po ndodh. Ujori është kokëfortë për çdo gjë dhe nëse i vini në dukje, ndoshta do ta mohojnë me kokëfortësi se janë kokëfortë. Ka shumë pak mënyra për ta bërë një Ujor të mos jetë kaq kokëfortë gjatë gjithë kohës.

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2024 Struga.info | Privacy policy