VIDEO/ Rama publikon pamjet spektakolare nga Kanionet e Erzenit

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Kryeministri Edi Rama ka ndarë pamje nga Kanionet e Lumit Erzen.

“Pasdite të këndshme nga kanionet e lumit Erzen dhe natyrës spektakolare”, shkruan Rama.

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 Struga.info | Privacy policy