21 vjeçari bie nga lartësia e pallatit në Durrës

Pinterest LinkedIn Tumblr +
21 vjeçari bie nga lartësia e pallatit në Durrës

Një djal i ri ka rënë nga lartêsia e një pallati në Durrës.

Sipas policisê, ngjarja ka ndodhur në orën 22:40, në lagjen nr.1, Durrës.

Në një pallat dyshohet se ka rënë nga lartësia shtetasi Xh. R., 21 vjeç, banues në qytetin bregdetar!

I riu aktualisht, ndodhet nën kujdesin e mjekëve.

Advertisement

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 Struga.info | Privacy policy