47-vjeçari gjendet i pajetë në shkallët e banesës në Korçë, dyshimet e para

Pinterest LinkedIn Tumblr +
47-vjeçari gjendet i pajetë në shkallët e banesës në Korçë, dyshimet e para

Një 47-vjeçar në Korçë është gjetur pa shenja jete në shkallët e banesës së tij.

Dyshohet se 47-vjeçari mund të ketë ndërruar jetë për shkaqe natyrale, pasi në trupin e tij nuk janë konstatuar shenja dhune.

Ngjarja e rëndë është shënuar pasditen e kësaj të hëne në orën 16:25 minuta në lagjen nr. 18.

Më datë 05.02.2024, rreth orës 16:25, në lagjen nr. 18, Korçë, në shkallët e pallatit ku banonte, është gjetur i pajetë dhe pa shenja dhune, shtetasi J. M., rreth 47 vjeç. Nga të dhënat e para dyshohet se ky shtetas mund të ketë humbur jetën, për shkaqe natyrale.

Advertisement

Grupi hetimor po punon për përcaktimin e shkaqeve të vdekjes dhe sqarimin e rrethanave”, njofton policia./vizionplus.tv

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2023 Struga.info | Privacy policy