50 vjeçari gjendet i vdekur në anë të një kanali

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Një 50 vjecar është gjetur i vdekur në Vlorë.

Sipas informacionit të dhënë nga policia, në mengjes, rreth orës 07:00, një shtetas u gjet pa jete në anë të një kanali.

Viktima është identifikuar si shtetasi me iniciale G.B, 50 vjec.

Ai vuante nga semundja e epilepsisë dhe ka dyshime se mund të jetë rrëzuar në kanal , ka dëmtuar kokën dhe ka gjetur vdekjen pasi është mbytur.

Advertisement

Rreth orës 07:00, në lagjen “24 Maji”, Vlorë, në anë të një kanali është gjetur pa shenja jete shtetësi G. B., rreth 50 vjeç, banues në Vlorë, i cili vuante nga sëmundja e epilepsisë. Nga verifikimet paraprake nuk konstatohen shenja dhune. Dyshohet se ky shtetas është rrëzuar aksidentalisht kur ka qenë duke ecur dhe për pasojë është mbytur në kanal. 

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2020 Struga.info | Privacy policy