Bëni Like Struga.info në Facebook


63-vjeçari rrëzohet teksa krasiste pemët/ Humb jetën në vend

Pinterest LinkedIn Tumblr +
63-vjeçari rrëzohet teksa krasiste pemët/ Humb jetën në vend

Një 63-vjeçar në Çorovodë ka humbur jetën, pasi është rrëzuar teksa ka qenë duke krasitur pemët.

 

Policia bën me dije se ngjarja ka ndodhur mesditën e sotme.

 

Advertisement

Skrapar/Informacion paraprak

 

Më datë 25.01.2023, rreth orës 11:40, në lagjen “2 Dhjetori”, Çorovodë, shtetasi K.K., 63 vjeç, duke krasitur pemët në banesën e tij, është rrëzuar nga lartësia dhe për pasojë ka ndërruar jetë.

 

Advertisement

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2022 Struga.info | Privacy policy