Abuzoi seksualisht me vajzën e mitur, pranga 19-vjeçarit

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Abuzoi seksualisht me vajzën e mitur, pranga 19-vjeçarit

Një 19-vjeçar u arrestua nga policia e Shkodrës pasi dyshohet se ka kryer marrëdhënie seksuale me dhunë me një vajzë të mitur.

Në pranga përfundoi Denis Marinaj. I riu u ndalua pas një kallëzimi të bërë nga 15-vjeçarja.

Advertisement

Sipas denocnimit, ai e kishte marre peng dhe më pas përmes kërcënimit kishte abuzuar pa dëshirën e saj.

Ndaj 19-vjeçarit rëndon akuza “marrëdhënie seksuale me dhunë me të mitur të moshes 14-18 vjeç” si dhe ajo e “heqjes se paligjshme te lirisë”

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 Struga.info | Privacy policy