Aksident i rëndë në aksin Lezhë-Laç/ Disa të plagosur, njëri në gjendje të rëndë

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Aksident i rëndë në aksin Lezhë-Laç/ Disa të plagosur, njëri në gjendje të rëndë

Një aksident i rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në aksin Lezhë-Laç, pranë kryqëzimit të Shënkollit.

Mësohet se janë përplasur dy automjete ndërsa për pasojë kanë mbetur të plagosur disa persona.

Advertisement

Bëhet me dihe se njëri prej të plagosurve është në gjendje kritike për jetën. Policia dhe ambulanca ndodhen në vendin e ngjarjes.

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2022 Struga.info | Privacy policy