Aksident i rëndë në Astir, kamioni përplas për vdekje një grua

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Aksident i rëndë në Astir, kamioni përplas për vdekje një grua

Një aksident i rëndë ka ndodhur mbrëmjen e kësaj të martë në Tiranë.

Ngjarja ka ndodhur në “Astir”.

Advertisement

Burime bëjnë me dije se një kamion ka përplasur për vdekje një grua.

Në pamjet Vizion Plus duket se në vendin e ngjarjes ka mbërritur policia dhe ambulanca.

Advertisement

Nga askdienti është krijuar rradhë e gjatë automjetesh.

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2022 Struga.info | Privacy policy