Aksident i trefishtë në Thumanë/ Raportohet për disa të plagosur

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Aksident i trefishtë në Thumanë/ Raportohet për disa të plagosur

Një aksident masiv është shënuar këtë të dielë në Thumanë ku janë përfshirë disa automjete.

Nga ngjarja raportohet paraprakisht për disa të plagosur, njëri prej tyre në gjendje të rëndë.

Advertisement

Bëhet fjalë për një 30-vjeçar i cili ka humbur këmbën dhe është transportuar për në spitalin e Traumës në Tiranë.

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2022 Struga.info | Privacy policy