Aksident me vdekje në Kuçovë, automjeti përplas të moshuarin

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Aksident me vdekje në Kuçovë, automjeti përplas të moshuarin

Një aksident me vdekje është regjistruar në Kuçovë. Një automjet ka aksidentuar një 69-vjeçar që lëvizte me biçikletë. Ky i fundit ka ndërruar jetë në spital, duke mos iu mbijetuar plagëve të marra.

 

Me drejtuesin e automjetit po kryhen veprimet procedurale. Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe vijon punën për sqarimin e rrethanave të aksidentit.

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2022 Struga.info | Privacy policy