Aksident në aksin Fier-Seman/ Makina del nga rruga dhe përfundon në kanal, plagoset shoferi

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Aksident në aksin Fier-Seman/ Makina del nga rruga dhe përfundon në kanal, plagoset shoferi

Një aksident ka ndodhur pasditen e sotme në aksin Fier- Seman.

 

Një automjet ka dalë nga rruga dhe pas humbjes së kontrollit ka përfunduar në kanal.

 

Advertisement

Drejtuesi i automjetit ka marrë lëndime të lehta ndërkohë që në vendngjarje ka shkuar menjëherë policia dhe grupi hetimor për të përcaktuar shkaqet e aksidentit në fjalë.

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2022 Struga.info | Privacy policy