Aksident në aksin Pogradec-Qafë Thanë, tre të plagosur

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Aksident në aksin Pogradec-Qafë Thanë, tre të plagosur

Një aksident është regjistruar në aksin rrugor Pogradec-Qafë Thanë. Një automjet i llojit “Mahindra” është përplasur me automjetin tip “Peugeot”.

 

 

Si pasojë janë dëmtuar drejtuesi i mjetit “Peugeot” dhe pasagjeria, si dhe një pasagjere që po udhëtonte në me mjetin “Mahindra”. Të plagosurit po marrin ndihmë mjekësore.

Advertisement

 

Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit dhe po kryhen veprimet e mëtejshme procedurale.

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2022 Struga.info | Privacy policy