Aksident në aksin rrugor Korçë – Kapshticë, pesë të lënduar

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Aksident në aksin rrugor Korçë – Kapshticë, pesë të lënduar

Një automjet ka dalë nga rruga në aksin rrugor Korçë – Kapshticë. Raportohet se si pasojë automjeti ka përfunduar në kanal, ndërsa janë lënduar drejtuesi i mjetit dhe 4 pasagjerë që udhëtonin në të.

Të lënduarit ndodhen në spitalin e Korçës, jashtë rrezikut për jetën

Sipas policisë shkak është bërë shpejtësia e madhe dhe rruga e pa ndriçuar.

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2024 Struga.info | Privacy policy