Aksident në Durrës/ Kamionçina përplas 20 vjeçarin që lëvizte me motomjet

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Aksident në Durrës/ Kamionçina përplas 20 vjeçarin që lëvizte me motomjet

Një aksident rrugor ka ndodhur pasditen e sotme në Durrës.

Mësohet se rreth orës 18:05, në rrugën ” Bajram Tusha”, mjeti tip kamionçinë me drejtues shtetasin S. G., 65 vjeç, ka përplasur shtetasin V. M., 20 vjeç që po lëviste me motomjetin e tij, i cili ndodhet nën kujdesin e mjekëve, jashtë rrezikut për jetën.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit.

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 Struga.info | Privacy policy