Aksident në Fier/ Drejtuesi humb kontrolin, përmbyset automjeti

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Aksident në Fier/ Drejtuesi humb kontrolin, përmbyset automjeti

Një aksident është shënuar këtë të dielë në Fier. Raportohet se një automjet është batuar në lagjen “Kastrioti”.

 

Mësohet se në momentin e aksidentit në automjet ndodhej vetëm shoferi. Nga të dhënat e para raportohet vetëm për dëme materiali. Drejtuesi i mjetit është shoqëruar në spitalin e Fierit, ku ndodhet nën kujdesin e mjekëve.

 

Advertisement

Në vendngjarje ndodhet policia dhe po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave.

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2022 Struga.info | Privacy policy