Bëni Like Struga.info në Facebook


Aksident në Kurbin/ Përplasen dy makina, humb jetën fëmija dy vjeç

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Aksident në Kurbin/ Përplasen dy makina, humb jetën fëmija dy vjeç

Një aksident automobilistik është regjistruar mbrëmjen e sotme në zonën e Fushë-Kuqes në Kurbin.

 

Dy makina janë përplasur me njëra-tjetrën.

 

Advertisement

Paraprakisht mësohet se si pasojë e aksidentit ka humbur jetën një fëmijë dy vjeç.

 

Ende nuk dihen shkaqet dhe rrethanat e ngjarjes së rëndë.

 

Advertisement

Policia ndodhet në vendngjarje dhe po punojnë për zbardhjen e plotë të aksidentit.

 

Njoftimi i policisë:

 

Advertisement

Kurbin/Informacion paraprak

 

Rreth orës 18:00, në aksin rrugor dytësor Laç-Fushe Kuqe, në vendin e quajtur ” Kryqëzimi i Fushe Kuqes”, janë përplasur automjeti me drejtues shtetasin E. T. me automjetin me drejtues shtetasin A. R.

 

Advertisement

Për pasojë janë dëmtuar drejtuesi A. R. dhe pasagjeria I. R. të cilët janë dërguar në spital për ndihmë mjekësore, si dhe ka ndërruar jetë fëmija i mitur 2 vjeç.

 

Grupi hetimor vazhdon veprimet në vendngjarje për zbardhjen e plotë të rrethanave të aksidentit.

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2022 Struga.info | Privacy policy