Aksident në Laç/ Makina përplas për vdekje një femër

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Aksident në Laç/ Makina përplas për vdekje një femër

Një person i seksit femër ka mbëtur e vdekur nga një aksident rrugor në autostradën Laç-Tiranë.

Aksidenti ndodhi në afërsi të Patokut ndërsa drejtuesi i mjetit është larguar nga vendi i ngjarjes.

Advertisement

Trupi i viktimës nuk është identifikuar ende por dyshohet të jetë përplasur me vdekje teksa ka tentuar të kalojë rrugën.

Policia dhe grupi hetimor kanë mbërritur në vendngjarje dhe po punojnë për zbardhjen e rrethanave.

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2022 Struga.info | Privacy policy