Aksident në Shkozet/ Makina përplas për vdekje 50-vjeçarin me biçikletë

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Aksident në Shkozet/ Makina përplas për vdekje 50-vjeçarin me biçikletë

Aksident me vdekje është shënuar mëngjesin e sotëm në Shkozet. Policia njofton se një 50-vjeçar, ende i paidentifikuar ka qenë duke lëvizur me biçikletë kur është përplasur nga një makinë që drejtohej nga shtetasi A. G., 32 vjeç.

 

50-vjeçari ka humbur jetën në vend, ndërsa shoferi i makinës është shoqëruar në ambientet e policisë për veprime të mëtejshme.

 

Advertisement

NJOFTIMI I POLICISE

 

Në orët e para të mëngjesit të sotëm, në unazën e Shkozetit, automjeti që drejtonte shtetasi A. G., 32 vjeç, ka përplasur një shtetas rreth 50 vjeç, ende të paidentifikuar, që lëvizte me biçikletë, i cili si pasojë e përplasjes, ka humbur jetën.

 

Advertisement

Ndërkaq, drejtuesi i automjetit është shoqëruar në ambientet e Komisariatit, për kryerjen e veprimeve të mëtejshme procedurale.

 

Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit, si dhe për identifikimin e shtetasit që humbi jetën.

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2022 Struga.info | Privacy policy