Aksident në Tiranë, automjeti përplas motoristin

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Aksident në Tiranë, automjeti përplas motoristin

Një aksident është regjistruar në zonën e Brrylit, në Tiranë. Nje person i cili po udhëtonte me motor është aksidentuar dhe per pasojë ka mbetur i plagosur.

 

Raportohet se ende nuk ka mbërritur ambulanca. Nuk dihet nëse motori ka rrëshqitur apo është përplasur me ndonjë mjet.

 

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2022 Struga.info | Privacy policy