Aksident në Vlorë, automjeti përplas 48-vjeçarin

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Aksident në Vlorë, automjeti përplas 48-vjeçarin

Një automjet ka përplasur një 48-vjeçar këtë të mërkurë në aksin rrugor Vlorë-Kotë. Mësohet se këmbësori i aksidentuar është dërguar për mjekim në Spitalin Rajonal Vlorë dhe ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

 

Me drejtuesin e automjetit po kryhen veprimet procedurale. Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit.

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2022 Struga.info | Privacy policy