Aksident tek “5 maji”/ Përplasen dy makina, plagosen tre persona

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Aksident tek “5 maji”/ Përplasen dy makina, plagosen tre persona

Një aksident automobilistik është shënuar mbrëmjen e kësaj të hëne në zonën e 5 majit në Tiranë.

 

Mësohet se dy makina janë përplasur me njëra-tjetrën, ndërsa të plagosur kanë mbetur 3 persona.

 

Advertisement

Deri tani nuk dihet mosha apo identiteti i personave të lënduar, të cilët ndodhen ën spital dhe jashtë rrezikut për jetën.

 

Policia ka shkuar menjëherë në vendngjarje dhe po punon për  zbardhjen e shkaqeve të aksidentit.

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2022 Struga.info | Privacy policy