Aksidenti i rëndë në aksin Korçë-Pogradec/ Identifikohet viktima, kush është 39-vjeçari që u la i shtrirë në mes të rrugës

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Aksidenti i rëndë në aksin Korçë-Pogradec/ Identifikohet viktima, kush është 39-vjeçari që u la i shtrirë në mes të rrugës

Olger Zhuti është personi i cili u aksidentua për vdekje mbrëmjen e së premtes në aksin rrugor Korçë-Pogradec.

 

39-vjeçari u përplas nga një automjet, drejtuesi i së cilës është larguar nga vendngjarja dhe është shpallur në kërkim nga policia.

 

Advertisement

Dyshohet që viktima ishte endacak. Pas përplasjes nga mjeti që shkaktoi aksidentin, kanë qenë edhe mjete të tjera, që për shkak të erresires, i kanë kaluar atij sipër.

 

 

Ngjarja ka ndodhur në afërsi të fshatit Lumalas. Policia po heton rrethanat e aksidentit

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2022 Struga.info | Privacy policy