Aksidenti me vdekje në Astir/ Gruaja po kalonte rrugën, trupi ende në vendin e ngjarjes

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Aksidenti me vdekje në Astir/ Gruaja po kalonte rrugën, trupi ende në vendin e ngjarjes

Një grua mbeti e vdekur në Tiranë mbrëmjen e kësaj të marte si pasojë e një aksidenti të rëndë.

Ngjarja ndodhi në hyrje të Unazës së Re, në afërsi të fabrikës së miellit.

Advertisement

Bëhet me dije se viktima ka qenë duke kaluar rrugën ndërsa është përplasur për vdekje nga një kamion i cili transportonte bitum.

Trupi i pajetë ndodhet ende në vendin e ngjarjes ndërsa ka mbërritur ambulanca dhe Policia e Shtetit.

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2022 Struga.info | Privacy policy