Aksidentohet nga vinçi 44-vjeçari në Dhërmi/ Niset drejt Tiranës në gjendje të rëndë

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Aksidentohet nga vinçi 44-vjeçari në Dhërmi/ Niset drejt Tiranës në gjendje të rëndë

Një 44-vjeçar është aksidentuar nga një vinç në një kantier ndërtimi ndërtimi në Dhërmi.

 

 

Burime bëjnë me dije se bëhet fjalë për Elton Sinanaj.

Advertisement

 

 

Sinanaj është dërguar më urgjencë në Spitalin e Traumës dhe ndodhet në gjendje të rëndë.

 

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2024 Struga.info | Privacy policy