Alarm për bombë në Vlorë/ Policia: I rremë

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Alarm për bombë në Vlorë/ Policia: I rremë

Ka rezultuar i rremë alarmi për bombë në Vlorë mbrëmjen e kësaj të marte.

 

 

Fillimisht u raportua për një çantë të dyshimtë pranë një automjeti por pas verifikimeve, çanta ka qenë bosh.

Advertisement

 

 

Vlorë/Informacion paraprak

 

Advertisement

Rreth orës 22:10, në lagje “24 Maji”, në afërsi të një automjeti tip “Benz”, është gjetur një çantë me ngjyrë të zezë. Pasi verifikimeve nga Policia në zbatim dhe me procedurën standarte është hapur dhe kontrolluar çanta, e cila rezultoi të ishte bosh.

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2022 Struga.info | Privacy policy