Apartamenti merr flakë në ish-Bllok/Zjarri vihet nën kontroll, ka vetëm dëme materiale

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Apartamenti merr flakë në ish-Bllok/Zjarri vihet nën kontroll, ka vetëm dëme materiale

Nje aprtament është përfshirë nga flakët ne rrugën “Brigada 8”, në zonën e ish-Bllokut.

 

Mësohet se nga flakët është përfshirë  tenda e ballkonit.

 

Advertisement

Policia njofton se zjarri është vënë menjëherë nën kontroll, por janë shkaktuar dëme të konsiderueshme materiale.

 

Tiranë/Informacion paraprak

 

Advertisement

Më datë 27.02.2023, në rrugën “Brigada 8”, ka rënë zjarr në tendën e një ballkoni. Zjarri është fikur dhe si pasojë e tij ka vetëm dëme materiale.

 

Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2022 Struga.info | Privacy policy