Atentati në 2019/ Dëshmon prokurori Arjan Ndoja: Unë isha shënjestra, e dëshmojnë edhe pamjet e makinës

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Atentati në 2019/ Dëshmon prokurori Arjan Ndoja: Unë isha shënjestra, e dëshmojnë edhe pamjet e makinës

Sot është duke u zhvilluar procesi gjyqësor për atentatin ndaj prokurorit Arjan Ndoja në vitin 2019.

Ditën e sotme ka dëshmuar vetë prokurori Ndoja, i cili ka thënë se ai ka qenë shënjestra e atentatit dhe këtë e tregojnë edhe pamjet e makinës. Sipas Ndojës plumbat janë qëlluar nga ana ku ai ishte ulur si pasagjer.

Prokurori Ndoja i tregoi ato fotot edhe në seancën gjyqësore. Ai ka nënvizuar gjithashtu se para se të ndodhte ngjarja nuk ka pasur asnjë shqetësim, përveçse deklarimet e bërë nga Kryeministri Zv. Kryeministri.

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2024 Struga.info | Privacy policy