Atentati në Lezhë/ Dalin pamjet nga vendi i ngjarjes, flasin dëshmitarët

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Atentati në Lezhë/ Dalin pamjet nga vendi i ngjarjes, flasin dëshmitarët

Publikohen pamjet nga atentati që ndodhi në Lezhë gjatë mbrëmjes së sotme.

Në vendin e ngjarjes duken forca të shumta policie dhe automjeti tip “Benz ML” ndaj të cilit u qëllua me armë zjarri.

Advertisement

Sipas raportimeve, dëshmitarët bëjnë të ditur se ka qenë një automjet tip “Audi” nga ku është kryer atentati brenda të cilit ndodheshin të paktën dy persona.

Njëri nga personat drejtonte automjetin ndërsa atentatori ishte i vendosur në pjesën e pasme të “Audit”.

Advertisement

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2022 Struga.info | Privacy policy