Aurela Gaçe dhe Elita 5 koncert te sheshi “Skënderbej”/ Veliaj: Mbrëmjet në “Tirana Fan Zone” s’kanë përfunduar

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Aurela Gaçe dhe Elita 5 koncert te sheshi “Skënderbej”/ Veliaj: Mbrëmjet në “Tirana Fan Zone” s’kanë përfunduar

Edhe pas Europianit, sheshi “Skënderbej” do vijojë të jetë qendër e festimeve. Kryetari i Bashkisë Erion Veliaj fton qytetarët që të ndjekin sonte Aurela Gaçen dhe nesër Elita 5.

 

“Urime kampionëve EURO 2020. Por mbrëmjet në Tirana Fan Zone nuk kanë përfunduar ende – sot e madhja Arela Gace dhe nesër mitikët Elita5”, shkruan Veliaj.

 

Advertisement

Gjatë gjithë verës Bashkia e Tiranës ka përgatitur një sërë surprizash të bukura për qytetarët, ku nuk do të mungojnë dhe yjet më të mirë të muzikës shqiptare.

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2024 Struga.info | Privacy policy